Geri Ödeme ve İade Politikası

Genel Bakış

Geri ödeme ve iade politikamız 15 gün sürer. Satın alma işleminizin üzerinden 15 gün geçtiyse size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için öğenizin kullanılmamış olması ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca mahrem veya hijyenik ürünler olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

İade edilemeyen ek ürünler:

  • Hediye Kartları
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İade işleminizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var. Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin. Yalnızca kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:

  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir ürün, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerden dolayı hasar görmüş veya eksik parçalar.
  • Teslimattan 15 gün sonra iade edilen herhangi bir ürün

Geri ödemeler

Oİadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Daha sonra kredi kartı şirketinizle iletişime geçin; geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hâlâ geri ödemenizi alamadıysanız lütfen bizimle info@ciftlikpazar.com adresinden iletişime geçin.

İndirimli ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Değişimler

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlı olması durumunda değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize {email adresi} adresinden bir e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: Erzene Mah. 10 Sk. No 6 Bornova/İZMİR

Shipping returns

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamanız gerekir: Erzene Mah. 10 Sk. No 6 Bornova/İZMİR.

Ürününüzü iade ettiğinizde kendi nakliye masraflarınızı ödemek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi almanız durumunda, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün tarafınıza ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız takip edilebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için info@ciftlikpazar.com adresinden bize ulaşın.